1 / 2
Visoki masi so po cetiri stolcinja
10.000 МКД
Цената не е фиксна
05.03.2023 19:30

Охрид / Охрид

Vo odlicna sostojba.Edna masa so cetiri stolcinja 10.000den.tel 070249129

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Villa Redex
Потврден огласувач
075988720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам