1 / 8
Opel zafira 1.9 cdti 2008
1 €
08.12.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zimski gumi,el prozori,el retrovizori,koza,komandi na volan...
078305885

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078305885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам