1 / 10
PIAGGIO TYPHOON 125 UVEZEN OD SVAJCARIJA
1.600 €
08.12.2022 13:00

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

TYPHOON

Километри:

15000

PIAGGIO TYPHOON 125 2014 GODINA
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
15.000km .
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI..

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам