1 / 3
Trimer za delovi
2.000 МКД
Цената не е фиксна
23.11.2022 14:17

Струга / Струга

Trimerite se za dellovi si vrtat ne se zaribani, imat uba kompresija, struja imat.moze i zamena za nesto drugo. Ednoto 2000 drugiot 2000

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам