1 / 1
земјиште-нива
По Договор
20.01.2023 12:19

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

14612 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште(нива)во светиниколско со површина од 14,612м2,во близина на далековод и погодна за поставување на фотоволтаици ,со можност за поголема површина од околните ниви(сопствениците на истите се согласуваат за продажба ).

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

славица
Потврден огласувач
072583479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам