1 / 1
Se pordavaat 3 graficki karti
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 07:53

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Isto nudam i 2 napojuvanja na sledniot link i ram 2x 4GBDDR3 NA 1600Mhz http://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4497828
http://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4521571

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

User
Потврден огласувач
077707192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам