1 / 12
CHROME patiki - Original !!!
1.200 МКД
29.01.2023 22:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Окер

Se prodavaat original patiki CHROME, so golemina br 43 .
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 1200 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

JORDAN B-FLY - Original !!!

1800 МКД

NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам