1 / 2
QUESHUA High Cut Hiking - Original !!!
1.300 МКД
27.11.2022 21:18

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

46

Боја:

Темно сива

****************** P R O D A D E N I *******************

Se prodavaat original sportski cevli QUESHUA , so golemina br 46 (29,5 cm).
Cevlite se odlicno socuvani, bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni , doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

PAUL & BEAR Patiki - Original !!!

1200 МКД

JORDAN FLIGHT TIME 14.5 - Original !!!

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам