1 / 4
Prodavam novi poloski sandaci
3.500 МКД
23.11.2022 15:41

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi poloski sandaci DB za pceli so dva vleza i pregradna daska. .
1 sandak - 3500 den. so hranilka, 10 ramki DB.
t. 076 913 947

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Duki
Потврден огласувач
078408704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам