1 / 2
Urbanizirano gradezno zemjiste
6 €
23.11.2022 16:57

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

2300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka.

KP1137
6€ m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
38971552144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам