1 / 5
4K Monitor UHD 1ms 28" [ASUS pb287q ]
14.000 МКД
Цената не е фиксна
23.12.2022 21:22

Чаир / Скопје

Prodavam poloven, ispraven 4K Monitor.
Go davam poradi nekoristenje.
Kupen 500 evra.
Ima 1ms response time, dobar e za gaming.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Stefi
Потврден огласувач
075256313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам