1 / 5
Skoda Oktavia 1.6 dizel 2010g
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 01:52

Штип / Штип

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Skoda Octavia 1.6 dizel
2010g

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070264014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам