1 / 4
yamaha wr450f
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 17:39

Струга / Струга

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2008

Модел:

wr450f

Километри:

10000

motorot e sega donesen od italija nema dok pali na alanser ne vozen mnogu vo mk mozna e zamena samo za ponov cross ili atv so moj doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

enis
Потврден огласувач
078377903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам