1 / 7
ЦРНИ САЛФЕТКИ - ЛУКСУЗНИ САЛФЕТИ ПОДМЕТАЧИ
По Договор
11.01.2023 03:18

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов


Црни салфетки - салфети (25*25) кои веќе се доста атрактивни и со голема побарувачка кај локалите и се користат кало подметачи за коктели, кафе и алкохолни пијачки.
Плаќање може и на фактура.
Контакт: 070 210 190
Јавете се за инфо и цена.

Категорија: Дом и Градина / Потрошни материјали / Бришачи кујнски, Салфети,Тоалетна хартија

Се продава од:

Oglas Stip
Потврден огласувач
070210190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам