1 / 11
SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INDZEKŠANI
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 21:02

Гевгелија / Гевгелија

Ako motorot tesko Vi pali,ne raboti mirno na 1000 obrtai,mirisa na benzin i poveke troši,Ne gi prima obrtaite dobro, do odredeno nivo se guši pa otposle,nemate mazna voznja na niski obrtai,ne isklucuva do crvenoto...Kompletno čistenje,precino šteluvanje i tocna sinhronizacija so vakum metri.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
070561116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам