1 / 3
Raleigh rushhaur 4.0 - 29ka
15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 11:35

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam tocak germanski vo odlicna sostojba na nego mu raboti se isto i se funkcionira
Dinamoto gi ispolnuva dvete svetla
Cena 15000 denari

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
075897715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам