1 / 9
Se prodava Seat Ibiza 1.4TDI 2009godina
5.100 €
06.12.2022 13:16

Кочани / Кочани

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Останато

1.4 TDI 80konja 2009
——-Smeneto ulje rebrest pred 3000km
——-Novi 4 letni gumi 16ki
——- 4 zimni gumi 14ki so celicni bandasi
——-Zatementi stakla so atest
——-Parking senzori
——-Registrirana pred dva dena
Kolata e tip top bez nikakva grebnatinka,bez nikakvi dopolnitelni trosoci i e so mnogu mala potrosuvacka.
Pogodna za vozaci pocetnici !!

CENA:5100 so prostor za dogovor
BROJ ZA KONTAKT:078246103

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078246103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам