1 / 8
SE PRODAVA BMW F850 GS ADVENTURE
12.500 €
08.12.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

F850 GS ADVENTURE

Километри:

50000

BMW F850 GS ADVENTURE 2019 GODINA PRV GAZDA KUPEN NOV OD DYNAMIX SKOPJE REDOVNO SERVISIRAN SO SERVISNA KNISKA VO BMW VELMAR SOLUN BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078422731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам