1 / 4
Reno kango 1.9 2002 klima
1 €
28.01.2023 14:54

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Reg nema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Senat
Потврден огласувач
071451010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам