1 / 1
JBL,Magnat,Pilot,Pioneer,Heco…
По Договор
19.12.2022 13:37

Прилеп / Прилеп

Site zvučnici se vo odločna sostojba.
JBL TLX-320 mk2 = 150€
Pilot ST-1000 =. Prodadeni
Magnat All Ribbon 8P = 250€
Magnat Vector 6 = 200€ Prodadeni
Heco Interior 505 =200€
Pioneer CS-7070 = 165€ Prodadeni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам