1 / 11
Opel Antara 2.0 CDTI
4.500 €
23.11.2022 22:20

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Antara 2.0 CDTI 148hp 2008 god, kolata e vo odlicna sostojba , so kolata odat 2 para gumi zimski i letni.
Oprema:
* Kozhen enterier
* Klima
* Bord Kompjuter
* Bixenon
* Tempomat
* Komandi na volan
* Trokrak volan
* 10x Airbags
* Euro Kuka
* Naslon za raka
* Podesuvanje na volan
* Elektrika na prozorci
* Elektrika na retrovizori
* Greaci na sedista
* Senzor za dozd
* Parking senzori napred i nazad
* Avtomatski menuvac
Kolata e na bugarski tablicki i moze da se carini.
INFO SAMO NA 075751135

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071851538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам