1 / 2
DELUX HANTOL
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.01.2023 12:12

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

DELUX 600W
HANTOL 500W

i ram 2x 4GBDDR3 NA 1600Mhz http://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4521571
http://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4550365

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

User
Потврден огласувач
077707192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам