1 / 1
RAM SODIMM ZA NOTEBOOK DDR4
1.500 МКД
Цената е фиксна
25.01.2023 17:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kingston Fury Impact 8GB DDR4 2666Mhz

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

mplus
Потврден огласувач
071 294917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам