1 / 10
Digalka Merlo 12 metri 2001 so samo 4600 rabotni casa
29.000 €
Цената е фиксна
21.03.2023 18:52

Кичево

Prodavam perfektna digalka
Merlo P32 12 metri evs
2001 godina

Uvezeno od italija so samo 4500 rabotni casa

Cena 29.000 eur fiksna i bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам