1 / 6
Frizider Beko
19.000 МКД
24.11.2022 02:01

Гази Баба / Скопје

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimenzija 190x70. Vo odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Марија Велковска
Потврден огласувач
075427480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам