1 / 7
SE PRODAVA MERCEDES C220 VO PERFEKTNA SOSTOJBA
3.600 €
06.12.2022 13:09

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo perfektna sostojba…tip top
-Nov akomulator
-Servisirana pred 2400 km
-Stegnata prednica I zadnica nema nikakvo tropkanje
-Novi Gumi
-Zatemneti stakla(so atest)
-Zacuvana kako vnatre taka I od nadvor
Kolata ja prodavam posle 7 godini bidejki nemam potreba od kola vo Makedonija.
OKOLU CELOSNI INFORMACII ZA KOLATA KE VE.MOLAM POBARAJTE ME ---078246103

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078246103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам