1 / 1
Микрофон Purple Panda Lavalier Microphone Kit
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2022 04:19

Карпош / Скопје

Се продава 3 пати користен микрофон Purple Panda Lavalier Microphone Kit.

Повеќе детали на следниов линк: https://www.purplepandastore.com/products/purple-panda-lavalier-microphone-kit

Compatible with almost all devices:
* Smartphones & Tablets: iPhone & iPad, Samsung, Android Phones, LG, and More...
* Computers: Desktop PC, Laptops (w/ Combo Jack), Macbook (USB soundcard required for newer models)
* GoPro: HERO 10, HERO 9, HERO 8, HERO 7, HERO 6, HERO 5, HERO 4, HERO 3+, HERO 3, HERO 2
* Cameras: DSLR, Action Cam
* Zoom Recorders: H1n, H2n, H4n, H5, H6
* Tascam Recorders
* PS4 Joysticks

Контакт на телефон од 11:00 до 23:00.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Останати додатоци

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
076336699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам