1 / 7
Продажба на Dahua wifi Камери
3.300 МКД
Цената е фиксна
31.01.2023 20:05

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продажба на Оргинал DAHUA wifi Камери from Netherland 2mpx и 4mpx надворешни (водоотпорни) со 12 месеци гаранција на камера ОД ОВЛАСТЕН ПРОДАВАЧ ❗

Бежичани wifi Dahua камери:
- Една wifi 2mpx camera = 3300ден.
- Една wifi 4mpx camera = 5500ден.

Едноставни се за инсталација и монтажа, во кутијата со секоја камера има упатство за инсталација на апликацијата, а секако ви се нудиме, контактирај те не за помош при само монтажа и инсталацијата!

Вршиме и Монтажа со доплата!

👇За нарачка (праќаме и по карго) 👇
077 70 70 93

СПЕЦИФИКАЦИИ:
- Нотификации за движење
- Детектирање на движење
- Снимање 24/7 (зачувување со слика и време кога се забележани движење во објектот)
- 2mp/4mp камера со hd резолуција
- До 30m ноќно снимање
- Опција за зачувување на снимките на claud каде би се додатни заштитиле (со доплата на апликацијата)
- Микрофон (звучно снимање)
- Водоотпорна


Имаме и Dahua камери жичани:
- 4 камери 2mpx комплет без кабел и без монтажа = 18000ден.
- 4 камери 5mpx комплет без кабел и без монтажа= 27000ден.

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Video nadzor
Потврден огласувач
077707093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам