1 / 9
ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov
120.000 €
Денес 10:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podrum od 6 m2 na 1 kat juzma orjentacija
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija,zasebna spalna soba,hodnik ,wc i terasa
Pogoden za sekakov vid namena (kancelariski,ili turisticki)
Se prodava prazen

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan vo centar blizu pozarna

60000 €

ЧОЈС-Stan na ul Slavej Planina

12 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам