1 / 1
Specialized 29“ xl ram crosstrail
420 €
05.01.2023 11:03

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

24 "

Prodavam dobro socuvan mtb specialized crosstrail so hidraulicni kocnici i diskovi,lock out viljuska,sram menuvac x7 ,nov lanec,novi plocki na dvete kocnici,novi gumi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070234343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам