Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола
По Договор
26.01.2023 09:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2.
Moжна замена за стан или куќа во Битола .
Инфо: 070443864

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
071384639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам