1 / 5
Citroen saxo 2001 god reg ispravnoKolatae
650 €
04.02.2023 11:10

Штип / Штип

Марка:

Citroen

Модел:

SAXO

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kolatae ispravna odlicn motor reg . So mali karoseriski greski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovce
Потврден огласувач
078422807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам