1 / 4
Se prodava Niva vo Gorno Orizari
По Договор
12.03.2023 11:47

Битола / Битола

Квадратура:

9153 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari,
nivata e vo ramki na GUP Bitola.
Za podetalni informacii...
zvonete na tel:075 973 010 Vladimir
zvonete na tel: 075 973 010 Vladimir

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071823744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам