1 / 3
Se prodava stara kukja 509m2
275.000 €
Цената не е фиксна
24.11.2022 12:41

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

509 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

509 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava stara kukja 509m2 pozadi menuvacnica Shpendi, vo blizina na City Centar, Barok i Trudova.
Cena: 275 000e
Za poveke info: 078/222-334
Shitet shtepi e vjeter 509m2 mbas kembimores Shpendi, ne afersi te City Centar, Barok dhe Trudoves.
Cmimi: 275 000e
Per me shume info: 078/222-334

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам