1 / 5
Se prodava plac 805m2 vo Mavrovo
120 €
24.11.2022 12:54

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

805 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 805m2 vo Mavrovo na golemata krivina pres restorantite Nika i Merak.
Placot ima prekrasen pogled prema ezero.
Cena:120e x m2
Za poveke info: 078/222-334
Shitet vend 805m2 ne Mavrov ne kthesen e madhe para res.Nika dhe Merak.
Vendi ka pamje te bukur ka liqeni.
Cmimi: 120e x m2
Per me shume info:078/222-334

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам