1 / 4
HELLHOUND AMD RADEON RX 6600 XT
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.12.2022 13:00

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Grafickata e koristena isklucivo za gaming, nikogas ne e koristena za kopanje. Site novi igri mozat da se igraat so maksimalna rezolucija bez nikakvi problemi.

Kupena e pred edna godina od SETEC. Momentalno se koristi vo PC, poradi toa ima moznost da se proveri i testira na lice mesto.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

DT
Потврден огласувач
071707030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам