1 / 3
Se prodava zimska guma.215.65.16 C Michelin
1.000 МКД
29.01.2023 18:21

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

215

Висина:

65

Дијаметар:

16

Solidna guma 215.65.16 C Michelin Agilis 51 M+s
cenata na gumata:1000 den
Napomena se raboti za edno parce.
Lice za kontakt:077-404-666

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам