1 / 10
POLUNAMESTEN STAN VO VLAE
80.000 €
26.03.2023 22:26

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 stanben del i 8 m2 balkon. Stanot e na 1 spat vo objekt so lift i parno i ima kujna so pr.ventilacija, golema dnevna, balkon, 1 spalna soba i kupatilo. Stanot e opremen so nov i moderen mebel i se prodava poluopremen.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

DUPLEKS VO KOSMOS

122000 €

PREUBAV STAN VO KAPISTEC

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам