1 / 1
SE PRODAVA UKRASNO SOBNO CVEKE
1.500 МКД
29.05.2023 16:01

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

KAUCUKOVO DRVO, PRKRASEN UKRAS ZA SEKOJA SOBA.
VISINA 110 cm.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

ivanovskavera
Потврден огласувач
075556687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам