1 / 12
Land Rover Discovery 2.7TDV6 Autobiography sport
По Договор
9.900 €
16.03.2023 07:49

Битола / Битола

Марка:

LandRover

Модел:

Discovery Sport

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Originalni Km,motor menjac top,novi jastuci,nov akumulator.Extra cena za kesh registriran do 2.2024 so zelen karton.Mozi zamena za Ducati Diavel,BMW serija 1,audi a5 za zamena cenaa 12.000e ZA KESH EXTRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Silver
Потврден огласувач
077990499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам