1 / 6
SCOTT SCALE 925
1.800 €
24.11.2022 16:32

Ѓорче Петров / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Големина “М”

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
075431507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам