1 / 9
BMW X5 3.0d X-DRIVE 173KW 235KS 2008 GODINA
По Договор
15.01.2023 12:47

Арачиново / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW X5 E70 3.0 D
173KW 235KS 2008 GODINA
REGISTRIRAN
FULL OPREMA
4GUMI ZIMSKI
2KLUCA ODLICNA SOSTOJBA
TELEFON 070220685

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ibush
Потврден огласувач
070206937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам