1 / 9
VW GOLF 6 2.O TDI 81KW
7.900 €
Цената не е фиксна
7.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:46

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRAN
NAPRAVEN GOLEM SERVIS,SMENET SET REBRAST...
PROMENET,NOV SET ZAMAEC...
PARKING SENZORI NAPRED NAZAD
LED STOPOVI GTI
GREACI NA SEDISTA
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
DVOZONSKA KLIMA
PRSKALKI NA FAROVI
ALUM.BANDAZI ...BBS
NOVI DISKOVI I PLOCKI...
2 ORGINALNI KLUCA
EURO KUKA...
SOCUVAN I SO MNOGU OPREMA...
EURO 5 MOTOR...
BEZ ZAMENI...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078513431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам