1 / 8
Prodavam plac 468 m2 na najubava lokacija !!!
36.500 €
Цената е фиксна
04.02.2023 19:19

Кичево

Квадратура:

468 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac so povrsina od 468 m2
Na najubava lokacija vo novata naselba Ivanidol.
Placot e na sam pat , vo gradezen reon so cist imoten list.

Priklucok voda i struja na 10 metri

Cena 36.500 eur
So mala moznost za korekcija na cenata !

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам