1 / 10
Bandasi za BMW 17'' bandazi 7.5J ET35
269 €
16.03.2023 15:03

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки


Polovni bandasi za BMW vo odlicna sostojba, cena 280 evra.

KUPUVANJE SAMO NA LICE MESTO, BEZ KARGO !!!

Made In Italy
7.5Jx17H2
ET35

BEZ PONUDI ZA ZAMENA !!!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075 355 583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам