1 / 7
Bmw x5
5 €
27.05.2023 15:30

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo odlicna sostojba moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

JOVCE
ohrid
Потврден огласувач
078415384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам