1 / 10
Audi a6
6.200 €
04.03.2023 13:41

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava audi a6 2007 god. 2.7 tdi 180ks
Smeneto maslo filtri, registrirana do 5 mesec 2023,
Mnogu visoko nivo na oprema
- parking senzori napred nazat
- navigacija
- avtomatik
- tempomat
- greaci na sedista
- 4x4 QUATRO
- avtomatski Svetla
- avtomatski brisaci
- dvozonski klimatronik
- led svetla

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075933993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам