1 / 10
Drzac za mobilen od K&M
По Договор
15.01.2023 16:57

Куманово / Куманово

Универзален држач
за паметни телефони, рамни уреди и MP3 плеери со ширина од 60 - 84 mm
може да се ротира за 360°
флексибилна рака за држење со должина од 100 mm
Може да се монтира на која било цевка со дијаметар до 30 mm
Материјал: пластика
Тежина: 0,225 кг
Боја: Црна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070236051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам