1 / 4
Logan Dacia 1.4
750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 11:28

Штип / Штип

Марка:

Dacija

Модел:

Logan

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava logan dacia 1.4 vo ispravna sostojba plin/benzin so izminata registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
077582128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам