1 / 1
Fust mashina za perenje alishta
4.999 МКД
24.11.2022 23:33

Струга / Струга

Se prodava polovna mashina za perenje alishta Fust od Shvajcaria
Ima elektromotor bez cetkici so ne se rasipa
* Nekogas prajt problem centrifugata*

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

vrata
Потврден огласувач
076860800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам